Showbiz

“Lutesh që ….”/ Ronela Hajati flet për dashurinë: Është gjëja më e pakomandueshme në jetë 

Në një bisedë që ka bërë me ndjekësitë në formën e ‘Ask me question’ këngëtarja nuk ka nguruar që të jap përgjigje për pyetjet që i janë bërë nga ndjekësit. 
Featured image of article: “Lutesh që ….”/ Ronela Hajati flet për dashurinë: Është gjëja më e pakomandueshme në jetë  Ronela Hajati

TIRANË– Këngëtarja Ronela Hajati së fundmi ka shuar disa kurizitete për jetën e saj personale. Në një bisedë që ka bërë me ndjekësitë në formën e ‘Ask me question’ këngëtarja nuk ka nguruar që të jap përgjigje për pyetjet që i janë bërë nga ndjekësit.

Këngëtares i është drejtuar pyetja nëse në dashuri merr apo jep më shumë, ku dhe është ëprgjigjur duke thënë se dashuria është gjëja më e pakomandueshme në jetë. Po ashtu ajo ka thënë se kur do dikë lutesh që ajo dashuri të të kthehet mbrapsht.

“Jep a po merr më shumë në dashuri“- shkruan ndjekësi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Dashuria është gjëja më e pakomandueshme në jetë. Unë përpiqem ta kontrolloj shumë veten, ama kur të shkëlqejnë sytë lutesh vetëm të të duan mbrapsht se nuk e llogarit fare sa fal”, është përgjigjur Ronela.

Postimi

Këngëtarja ka treguar gjithashtu se është duke punuar edhe për albumin e saj muzikor.

(A.k.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment