Showbiz

Babai i Stresit feston ditëlindjen një ditë me Lulzim Bashën, urimi i veçantë i këngëtarit nga burgu: Mos u dorëzo

Dy ditëlindje në një ditë. Stresi vendosi ta urojë kështu babain dhe kryetarin e PD-së, Lulzim Bashën në ditën e tyre të lindjes.
Featured image of article: Babai i Stresit feston ditëlindjen një ditë me Lulzim Bashën, urimi i veçantë i këngëtarit nga burgu: Mos u dorëzo Sali Lushaj, Stresi dhe Lulzim Basha.

Prej disa muajsh Stresi vuan dënimin në burg, por ai ka një profil mjaft aktiv në Instagram.

Sot në një ditë të veçantë për të dhe familjen e tij, ai ka publikuar foton me dedikimin e babait në ditën e tij të lindjes.

Por jo vetëm kaq, rastësia e kësaj dite është se edhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha feston sot ditëlindjen. Ndaj Stresi përfitoi nga rasti për të uruar edh etë. Një foto me një urim  që përcjell edhe një mesazh:

“Sot dy persona të rëndësishēm festojn ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzo!! “- shkruan pranë fotos ai.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Sot dy persona të rëndësishēm festojn ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzo!! ✌🏼

A post shared by STRESI (@stresi) on

L.K/Dosja.al 

Shto Koment