Politike

‘Luli e Mona me ato doçka të pastra’, Rama batuta EPIKE nga Kuvendi: Zot na ruaj! (Salla në hilaritet)

TIRANE- Kryeministri Edi Rama nuk harroi as sot të lëshonte batuta drejtuar opozitës. Pavarësisht situatës së tensionuar politike, kryeministri foli për dy liderët e opozitës, Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha, të cilët i cilësoi marioneta në duart e Sali Berishës dhe Ilir Metës.

Këtu nisi edhe batuta e kryeministrit për ta.” E nga Luli dhe Mona që kanë marrë përsipër me ato doçkat e tyre të pastra borrrrëëë… të shpëtojnë kombin. Zot na ruaj. 4 aventurierë që kanë për mision të shkatërrojnë këtë vend.”-tha Rama, e kaq mjaftoi që salla të përfshihej nga hilariteti.

Vijon…

(F.g./dosja.al)

Shto Koment