Showbiz

Luks Hi-tech dhe dru bambuje, Rashel Kolaneci me shtëpi në Mykonos, kush është burri misterioz që e shoqëron (FOTO)

Arredimi më i fundit, pishinë, mobilje me dru bambuje janë zgjedhjet e Rashel.Por ajo që bie në sy është pasqyrimi në pasqyrë gjatë kohës së xhirimit me telefon, ku duket një mashkull, i cili është i panjohur. Të jetë i ati i Rashelës?
Featured image of article: Luks Hi-tech dhe dru bambuje, Rashel Kolaneci me shtëpi në Mykonos, kush është burri misterioz që e shoqëron (FOTO) Rashel Kolaneci, dhe shtepia luksoze ne Mykonos

Ish-velina e Xing me Ermalin, Rashel Kolaneci është një vajzat më të komentuara të rrjeteve sociale. Format e saj bombastike, dhe tipat e theksuara janë në qendër të komentimit, nëse Rashel ka kryer ndërhyrje kirurgjikale, apo jo.

Njësoj si të gjitha vajzat e tjera të showbiz-it edhe Rashel ka zgjedhur ishullin grek të Mykonosit për të pushuar. Por jo vetëm kaq… ndryshe nga vipat e tjerë që qendrojnë në hotel, Rashel i ka prezantuar të gjithë me shtëpinë  e saj në ishull.

Arredimi më i fundit, pishinë, mobilje me dru bambuje janë zgjedhjet e Rashel.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por ajo që bie në sy është pasqyrimi në pasqyrë gjatë kohës së xhirimit me telefon, ku duket një mashkull, i cili është i panjohur. Të jetë i ati i Rashelës? Epo ku i dihet…

Për më shumë ndiqni videon:

(F.g/dosja.al)

Shto Koment