Showbiz

Luks edhe në plazh! Nora Istrefi shpenzime “të çmendura” për shapka dhe bikini

FOTO
Vetëm pak ditë më parë, Nora ndau me ndjekësit në Instastory disa foto ku shfaqej shumë joshëse me rrobabanjo dhe një palë të sheshta.
Featured image of article: Luks edhe në plazh! Nora Istrefi shpenzime “të çmendura” për shapka dhe bikini Nora Istrefi

KOSOVE– Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi është një nga vajzat më tërheqëse në shoëbizin shqiptar. Ajo gjithashtu është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk i kursen fotot nga përditshmëria dhe gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen.

Vetëm pak ditë më parë, Nora ndau me ndjekësit në Instastory disa foto ku shfaqej shumë joshëse me rrobabanjo dhe një palë të sheshta.

Faqja “What they wearin” ka zbuluar se rrobabanjot janë të markës Alessanda Rich, ndërsa të sheshtat nga Givenchy.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin) on

Për kostumin e banjos këngëtarja ka shpenzuar 195 Euro, ndërsa për të sheshtat 575 Euro. Në total veshja e saj e plazhit ka kushtuar 770 euro.

Veshjet e Norës janë gjithnjë të firmave të shtrenjta që kapin vlerat e mijëra eurove.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment