Argetim

Luks dhe komoditet brenda shtëpive në formën e fuçive të verës, ja sa kushton të flesh një natë aty!(Foto)

Sot në këtë artikull Dosja.al do t’iu tregojë disa nga fotot më të veçanta të shtëpive në formën formë fuçive të verës, të cilat kanë një hapësirë prej 30 metra katror.

TIIRANË- Një kompani që prodhon verë, Quinta da Pacheca, u mundëson vizitorëve që të flejnë në fuçitë gjigante që janë vendosur në vreshtat e tyre, në Portugali.

Është shumë bukur të vizitosh dhe të shkelësh në interesante dhe unike krahasuar me vendet e zakonshme  që jemi mësuar vizitojmë shpesh herë.

Sot në këtë artikull Dosja.al do t’iu tregojë disa nga fotot më të veçanta të shtëpive në formën formë fuçive të verës, të cilat kanë një hapësirë prej 30 metra katror.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Brenda këtyre shtëpive janë të gjitah shtëpive,  shtrat, dush, baxha për të parë qiellin ditën dhe natën, ku i gjithë ky luks kushton 286 dollarë nata.

A.C/Dosja.al

Shto Koment