Sport

Lukaku nuk shënon vetëm gola, sulmuesi bën interiste edhe stilisten e famshme

Donatella Versace falënderoi Lukakun, i cili ishte i ftuari i saj në “Javën e Modës” në qytetin e Milanos.
Featured image of article: Lukaku nuk shënon vetëm gola, sulmuesi bën interiste edhe stilisten e famshme Donatella Versace dhe Romelu Lukaku

ITALI- Stilistja e famshme Donatella Versace, me një postim në profilin e saj në Instagram, falënderoi sulmuesin e Inter Romelu Lukaku, i cili ishte i ftuari i saj në “Javën e Modës” në qytetin e Milanos, ku i dha edhe një bluzë të autografuar.

Me rastin e kësaj ngjarje të rëndësishme, Inter dhe Steven Zhang kanë treguar veten të jenë veçanërisht aktiv në fushën e modës. Presidenti zikaltër njoftoi gjithashtu një bashkëpunim me Palm Angels të Francesco Ragazzi.

“Faleminderit shumë Lukaku!! Ishte një nder që ishe në shfaqje!! Forza Inter!! ”, – shkruan Versace.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Thank you so much Lukaku!! It was an honor to have you in the show tonight!! 💋💋 Forza Inter!! 🙌🏼 #VersaceFW20 @romelulukaku

A post shared by Donatella Versace (@donatella_versace) on

(E.Ç/ Dosja.al)

Shto Koment