Virale

U nda nga Megi, ish-dhëndri i Jozefina Topallit heq mërzinë me qumësht, ulur në kafenetë e lagjes ngre ‘dolli’ me dy të moshuar (FOTOT)

Paparaci i Dosja.al ka shkrepur disa foto të tij, teksa bisedonte me dy persona të moshuar me të cilët duket se kishte një raport miqësor.
Featured image of article: U nda nga Megi, ish-dhëndri i Jozefina Topallit heq mërzinë me qumësht, ulur në kafenetë e lagjes ngre ‘dolli’ me dy të moshuar (FOTOT) Luiz Ejlli në kafe

TIRANË– Ish-dhëndri i Jozefina Topallit, Luiz Ejlli është pikasur pasditen e sotme në një nga kafenetë e lagjeve të Tiranës. Paparaci i Dosja.al ka shkrepur disa foto të tij, teksa bisedonte me dy persona të moshuar, me të cilët duket se kishte një raport miqësor.

Ajo që bie në sy nga këngëtari është se në tavolinë ai kishte porositur një gotë me qumësht të ngrohtë, ndoshta për të ‘mposhtur’ ditët e ftohta të janarit.

Gjatë gjithë kohës së tij në kafe, këngëtari dhe ish-partneri i Megi Topallit, vajzës së Jozefinës, ishte duke ‘chat-uar’ me dikë në rrjetet  sociale. Të ketë ndonjë projekt të ri në dorë vallë?

Kohët e fundit, Ejlli ka rënë pak në hije pasi fitoi në ‘Këngën Magjike’ bashkë me Juliana Pashën. Një rritje kjo në karrierën e tij, pas performancës së dobët që bëri në Eurovizion. Ndërkohë, ish-partnerja e tij është bërë nënë e një djali dhe jeton në Itali me bashkë-      shortin e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Akoma nuk e  keni kuptuar se për kë po flasim? Shikoni videon më poshtë dhe kujtoni se kush është Luiz Ejlli!

(k.m;E.K/dosja.al)

Shto Koment