Showbiz

Luana Vjollca publikon njerëzit më të shtrenjtë të jetës, Stresi lë komentin e papritur (FOTO)

Luana Vjollca ka ndarë një foto ku shfaq njerëzit e saj më të dashur, nënën dhe motrat, porn ë sy ra komenti i çuditshëm i Stresit.
Featured image of article: Luana Vjollca publikon njerëzit më të shtrenjtë të jetës, Stresi lë komentin e papritur (FOTO) Reperi Stresi dhe moderatorja, Luana Vjollca.

TIRANË– Ditën e djeshme motrat Vjollca ndanë momente të bukura nga pushimi I tyre me jaht në Jug të Shqipërisë. Bashkë me nënën e tyre dhe motrat bashkë, Luana dhe Marina e treguan dashurinë e fortë që kanë për njëra-tjetrën në rrjete sociale.

Luana Vjollca ka ndarë disa momente të bukura pranë njerëzve të dashur në të cilat shkruan: “E bekuar.. Nga Familja ime & natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderiit Zot”.

Por, mes shumë komenteve në sy bie komenti i reperit Arkimed Lushaj.     

“Familja ime,”- shkruan Stresi në postimin e Luana Vjollcës.

Nuk kuptohet se pse reperi ka lënë këtë koment, por edhe Luana ka preferuar të mos i kthejë përgjigje.

Postimi i Luana Vjollca dhe komenti i Stresit.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment