Showbiz

Luana Vjollca provokon më bikini! Për pak i del gjoksi në fushë, Lori Hoxha e kritikon (FOTO)

Luana Vjollca ka postuar një foto nga pushimet e saj ekzotike, por duket tepër provokuese me bikini të vogla. Lori Hoxha i ka lënë një koment thumbues.
Featured image of article: Luana Vjollca provokon më bikini! Për pak i del gjoksi në fushë, Lori Hoxha e kritikon (FOTO) Moderatorja, Luana Vjollca dhe Lori Hoxha.

Moderatorja, Luana Vjollca ka vendosur të bëjë një tjetër javë pushimesh dhe ka ndarë një foto me bikini nga vendi ekzotik. Por, kësaj radhe ajo ka vendosur të provokojë ndjekësit e saj, pasi një pjesë e gjoksit të saj, për pak ka dalë jashtë.

Ndërkohë në rrjete sociale kanë plasur komentet dhe në sy bie komenti i pronares së Top Medias, Lori Hoxha.

“Po ça bën ça bën”- shkruan Lori Hoxha në foton e Luana Vjollcës në Instagram.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, vetëm pak kohë më parë ishte vetë ajo që postoi një foto me bikini, tepër seksi dhe Luana Vjollca ja ka mbyllur gojën: “Tiii mos flit faree”.

Postimi i Luana Vjollcës dhe komenti i Lori Hoxhës.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment