Showbiz

‘Jam e bekuar’/ Luana Vjollca me pushime në jug, zbulon për herë të parë kush e shoqëron (FOTOT)

Luana Vjollca lë pas koncertet dhe nis pushimet me familjen në jug të vendit, moderatorja dukej super seksi dhe e lumtur në fotot e postuara në rrjete sociale.
Featured image of article: ‘Jam e bekuar’/ Luana Vjollca me pushime në jug, zbulon për herë të parë kush e shoqëron (FOTOT) Luana Vjollca

DHËRMI- Pas pushimeve super luksoze në Monte Carlo moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka shkuar për të pushuar në jug të Shqipërisë, në Dhërmi.

Luana kësaj here na ka zbuluar se kush e shoqëron në pushimet e saj duke postuar foto në rrjete sociale me të emën, motrat dhe mbesën e tyre ku shfaqet mjaft seksi.

Këngëtarja duket se pas koncerteve që ka mbajtur në Kosovë ka vendosur t’i kushtoi kohë dhe familjes duke nisur pushimet me ta.

Në një nga fotot shfaqet e përkëdhelur dhe shumë e lumturë me të ëmën që e puthë në ballë, Luana shkruan: E bekuar…nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqipërisë! Faleminderit Zot”.

Vajzat e familjes Vjollca duken se po i shijojnë shumë pushimet në jug të vendit ndërsa shfaqen super në formë.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment