Showbiz

FOTO/ E frikësuar pas denoncimit për përndjekje! Luana Vjollca angazhon truprojën, e mori me vete edhe në protestë ku u shfaq e mirë maskuar

Moderatorja ishte një nga personazhet e shumtë publikë që dolën në shesh më katër qershor dhe nën moton “Për fëmijërinë e vjedhur”, protestuan kundër abuzimit të fëmijëve të mitur.
Featured image of article: FOTO/ E frikësuar pas denoncimit për përndjekje! Luana Vjollca angazhon truprojën, e mori me vete edhe në protestë ku u shfaq e mirë maskuar Luana Vjollca dhe truproja
Përditësuar:

TIRANË– Luana Vjollca e ka marrë seriozisht çështjen e sigurisë ndaj vetes, pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për përndjekje.

Moderatorja ishte një nga personazhet e shumtë publikë që dolën në shesh më katër qershor dhe nën moton “Për fëmijërinë e vjedhur”, protestuan kundër abuzimit të fëmijëve të mitur.

Ajo që ra në sy ishte fakti që Vjollca, e shoqëruar nga motrat Marina dhe Lira, kishte edhe truprojë me vete.

Luana Vjollca dhe truproja

Me kapele në kokë dhe me maskën e vënë, Luana kishte vendosur edhe syzet që të mos njihej se kush ishte.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mirëpo kamerave nuk u ka shpërtuar prezenca e bukuroshes së ekranit në protest edhe pse e mirësiguruar.

Vetëm para një jave, Luana Vjollca depozitoi një kallëzim për përndjekje. Moderatorja shprehet para efektivëve të komisariatit nr.1 në Tiranë se një 26-vjeçar nga Koosva e ndiqte këmba-këmbës dhe e ngacmonte.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment