Showbiz

Luana Vjollca vijon pushimet në Dubai, publikon FOTO buzë detit dhe ekspozon gjoksin

Pushimet i ka ndarë dhe me ndjekësit, ku herë pas here publikon foto nga vende të ndryshme në Dubai.
Featured image of article: Luana Vjollca vijon pushimet në Dubai, publikon FOTO buzë detit dhe ekspozon gjoksin Luana Vjollca në Dubai

DUBAI- Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, vijon pushimet në Dubai, larg zhurmës së Shqipërisë. Pushimet i ka ndarë dhe me ndjekësit, ku herë pas herë publikon foto nga vende të ndryshme në Dubai.

Luana Vjollca në Dubai

Luana sot ka përshëndetur fansat e saj në Instagram me një foto nga deti, ku vë në pah linjat e saj trupore dhe nuk ngurron të ekspozojë gjoksin. Fotoja ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, ku nuk kanë muguar as personazhet e njohur. “Kam harruar të publikoj këtë foto, Dubai”, shkruan moderatorja krah fotos ku shfaqet sexy.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment