Showbiz

Luana lë nam në emision LIVE, e bën Don Phenom nga Kosova: Më fal, kam edhe mamin nga Shkodra, s’di pse e bëj gjithmonë…

Në “Shiko Kush LUAN”, Luana këtë herë ka bërë një gafë me reperin e njohur shqiptar, Don Phenom duke i thënë se është nga Shkodra.
Featured image of article: Luana lë nam në emision LIVE, e bën Don Phenom nga Kosova: Më fal, kam edhe mamin nga Shkodra, s’di pse e bëj gjithmonë… Luana Vjollca

TIRANË- Moderatorja e njohur, Luana Vjollca është një ndër emrat më të dashur për publikun  shqiptar. Ajo ndiqet dhe pëlqehet shumë  në rrjetet sociale nga ku është edhe shumë  aktive me foto apo video të jetës së përditshme.

Gjatë emisionit të saj të rradhës “Shiko Kush LUAN” ka bërë një gafë  me reperin e njohur shqiptar, Don Phenom duke i thënë se është nga  Shkodra.

Ndoshta për shkak të dialektit apo ndonjë arsyeje tjetë, por Luana për një moment ka harruar se reperi është shkodran, dhe tha: Të tre keni ardhur nga Kosova, si është Kosova jonë e bukur dhe e dashur?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E kësaj gafe Don Phenom i është përgjigjur: Unë kam ardhur nga Shkodra.

“Më fal Don Phenom. Nuk e di pse të përcaktoj gjithmonë nga Kosova. Ti je nga Shkodra, vendlindja e mamit tim dhe unë s’duhet ta bëj këtë gafë.”- u shpreh Luana duke i kërkuar falje reperit.

A.C/Dosja.al

Shto Koment