Showbiz

Luana jashtë kontrollit! Moderatorja zhduk krahun me photoshop, komentuesit: Ku e çove, vetëm ti mund të luash tenis me një dorë…

FOTO
Në një set fotografik që ka publikuar së fundmi, një prej fotove, ajo që u ka rënë në sy ndjekësve është mungesa e krahut të djathtë të moderators.
Featured image of article: Luana jashtë kontrollit! Moderatorja zhduk krahun me photoshop, komentuesit: Ku e çove, vetëm ti mund të luash tenis me një dorë… Luana Vjollca

TIRANË– Moderatorja Luana Vjollca është bërë shumë herë pjesë e rubrikave rizë, përsa u përket editimeve të fotove dhe ndërhyrjeve që bën në to.

Në një set fotografik që ka publikuar së fundmi, një prej fotove, ajo që u ka rënë në sy ndjekësve është mungesa e krahut të djathtë të moderators.

Nga editimi i tepërt, fotoshopi i tepruar, fokusi për të holluar belin, apo për ta vënë më shumë në pah atë, Luan aka zhdukur krahun e djathtë dhe komentuesit aq deshën.

Ku e ke krahun e djathtë luaneshë, e vetmja vajzë që luan tenism me vetëm një krah,”- shkruan një prej tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ke ngecur në mes të photoshopit,”– shkruan një tjetër.

Vetë Luana ka preferuar të mos u japë përgjigje këtyre komenteve.

(f.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment