Showbiz

Lozonjarë dhe plot stil! Njihuni me vjehrrit e Alban Dudushit, Bieta Sulo krenohet me prindërit pa komplekse (FOTO)

Prindërit e Bieta Sulos qenkan pa komplekse, teksa i dhurojnë njëri-tjetrit dashuri.
Featured image of article: Lozonjarë dhe plot stil! Njihuni me vjehrrit e Alban Dudushit, Bieta Sulo krenohet me prindërit pa komplekse (FOTO) Moderatorët, Alban Dudushi dhe Bieta Sulo.

TIRANË– Moderatorja Bieta Sulo nuk i kishte prezantuar asnjëherë prindërit, por më në fund u njohëm me ta. Një nga resortet në të cilin dy prindërit kishin zgjedhur për të kaluar një drekë të këndshme ka publikuar foton e tyre.

“A nuk është ai i pashëm? A nuk është ajo një mbretëreshë e vërtetë?”- shkruhet në postim.

Menjëherë ka komentuar Bieta Sulo, e cila shfaq gjithë dashurinë e saj me një fjali: “… dhe ashtu janë vërtetë. Mami dhe babi im”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Moderatorja poston shpesh në rrjete sociale, por është treguar mjaft e rezervuar në prezantimin e familjes së saj. Se kujt i ngjan Bieta Sulo këtë nuk e dallojmë dot, por prindërit e saj qenkan lozonjarë e plot stil!

Prindërit e Bieta Sulos.
Komenti i Bieta Sulos në foton e prindërve.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment