Showbiz

“Lotoj sa herë e dëgjoj”, Klea Huta ndan kujtimin nga shtatzënia e saj me një dedikim të ëmbël për të birin

Klea Huta e cila u bë nënë para disa muajsh i ka kushtuar vogëlushit të saj disa fjalë emocionuese nga koha kur ishte ende shtatzënë me të.
Featured image of article: “Lotoj sa herë e dëgjoj”, Klea Huta ndan kujtimin nga shtatzënia e saj me një dedikim të ëmbël për të birin Klea Huta

TIRANË– Klea Huta është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, e cila në muajin qershor u bë nënë për herë të parë e një vogëlushi i cili u pagëzua me emrin Krid. Moderatorja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e cila ndan me të gjithë ndjekësit jo vetëm nga jeta e saj profesionale po ashtu edhe private.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory ku shihet dora e kleas duke mbajtur dorën e vogëlushit të saj e cila i ka kushtuar atij disa fjalë emocionuese nga koha kur ishte ende shtatzënë me të.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këtë muzikë të Chopin mami ta vinte çdo mbrëmje dhe çdo mëngjes kur ti ishe akoma tek barku i mamit shpirt. Vetëm ato nëna që e kanë kaluar vetë këtë moment më kuptojnë pse lotoj sa herë e dëgjoj këtë muzikë dhe shikoj Krid! Nuk di sa të dua o krijesë e imja”- ka shruar Klea në Instagram

Postimi i Klea Hutës

(s.s)/dosja.al

Shto Koment