Showbiz

“Lotëve të saj i shpalla luftë”, Mozzik i penduar për ndarjen me Loredanën: Po nuk i mbajte mirë, ikin e nuk kthehen më(FOTO)

I ndarë nga Loredana mesa duket Mozzik ka reflektuar dhe është penduar që i ka lënë të ikin momentet e bukura nga jeta e tij.
Featured image of article: “Lotëve të saj i shpalla luftë”, Mozzik i penduar për ndarjen me Loredanën: Po nuk i mbajte mirë, ikin e nuk kthehen më(FOTO) Mozzik dhe Loredana

TIRANË- I ndarë prej disa muajsh nga Loredana njëkohësisht edhe nëna e vajzës së tij, Mozzik vazhdon të jetë aktiv në rrjetet sociale nga ku ndan disa prej momenteve më të bukura  të  jetës së tij.

Megjithëse të ndarë dyshja vazhdon të publikojë foto dhe video me  mesazhe  të koduara për njëri-tjetrin.

Ka qenë Moozik që së fundmi ka publikuar një status në Instastory ku përmend sesi ja ka dalë në jetë dhe sesa sakrifica ka bërë  për të arritur këtu ku është  sot.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Do i rikujtojë  të gjitha, momentet e hidhura në momentet më të mira që ta di që ato po nuk i mbajte mirë ikin e nuk kthehen më”-shkruan Mozzik në statusin e tij ku me këto fjalë lë të kuptohet se diçka ka pasur gabim nga ana tij që u nda me Loredanën.

A.C/Dosja.al

Shto Koment