Sport

Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë, emri i veçantë që ka zgjedhur për vajzën

Sipas informacioneve mësohet se fëmija i dyrë të dytë është vajzë dhe është pagëzuar me emrin Enkeleida.
Featured image of article: Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë, emri i veçantë që ka zgjedhur për vajzën Lorik Cana, djali Boiken dhe bashkëshortja Monica

TIRANË– Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monica Ercoli, janë bërë prindër për herë të dytë.

Sipas informacioneve mësohet se fëmija i dytë është vajzë dhe është pagëzuar me emrin Enkeleida.

Bashkëshortja dhe vajza e Canës duket se gëzojnë shëndet të plotë dhe po shijon lumturinë e ardhjes në jetë të vogëlushes. Cana dhe Monika janë prindër dhe të një djali më të madh të quajtur Boiken.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Dhoma e spitalit ku po qëndron bashkëshortja e Canës, Monica dhe vajza e ardhur në jetë

Mungesa e kapitenit në ndeshjen e bamirsisë të luajtur më 10 janar, ka ardhur pasi ai priste ardhjen në jetë vogëlushes së tij, Enkeleidës.

(D.K. Dosja.al)

Shto Koment