Showbiz

Lori Hoxha zbulon zakonin e familjes së saj që nuk i pëlqen: Nuk është gjë shumë e mirë por…

FOTO
Lori Hoxha ka zbuluar se në familjen e saj flitet shqip dhe anglisht dhe kjo nuk është aspak gjë e mirë sipas saj.
Featured image of article: Lori Hoxha zbulon zakonin e familjes së saj që nuk i pëlqen: Nuk është gjë shumë e mirë por… Lori Hoxha

TIRANE– Bloggerja shqiptare Lori Hoxha shpesh herë i lejon ndjekësit e saj që të pyesin në lidhje me tema të ndryshme dhe këtë ka bërë ditën e sotme.

Në një bashkëbisedim me fansat në Instagram, Lori ka zbuluar se në familjen e saj flitet shqip dhe anglisht dhe kjo nuk është aspak gjë e mirë sipas saj.

E pyetur në Instagram, se në çfarë gjuhe flitet në shtëpinë e saj, ajo tregoi zakonin e familjarëve që nuk është se i pëlqen edhe aq.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Bëjmë një miks, që s’është gjë shumë e mirë, por kështu jemi mësuar”, shkruan Lori.

instastory- Lori Hoxha

Theksojmë se Lori që e vogël është rritur jashtë, aty ku është shkolluar dhe ende vazhdon e ndjek studimet e larta, ndaj gjuha angleze është bërë pjesë e pandashme e jetës së saj.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment