Showbiz

Lori Hoxha poston foto, ‘e masakrojnë’ me komente: Au sa e shpifur, sa brinjë ke heq (FOTO)

Lori Hoxha ka postuar një foto në rrjete sociale, ku duket beli i saj më i hollë se zakonisht, por një numër i madh ndjekësish e kanë kritikuar për photoshop të theksuar.
Featured image of article: Lori Hoxha poston foto, ‘e masakrojnë’ me komente: Au sa e shpifur, sa brinjë ke heq (FOTO) Bloggerja, Lori Hoxha.

TIRANË– Lori Hoxha duket se është në super formë këtë periudhë. Ajo ka postuar një foto në rrjete sociale ku nxjerr në pah belin e saj të hollë. Por, nëse shikohet me vëmendje, beli i saj duket më i hollë se ç’duhet dhe të gjithë kanë filuar me komente kritikuese për ekzagjerimet.

 

View this post on Instagram

 

sweet like peach tree | @houseofcb top #ad

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on


“Zot na ruaj mendt e kokës! Janë bo robt si kukulla plastike!”- shkruan një ndjekëse.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Sa brinjë ke heq moj e shkretë…gjynah i madh moj motër pse sajohesh kshu….”– shkruan një tjetër komentuese.

“Qyqaa ku e ke belin moj çupë?? Mos e hollo kaq shumë kur rregullon fotot,”– vijon komentuesja e tretë.

“Auuuu sa e shpifur”, – shkruan një tjetër ndjekëse.

Komentet kanë qenë pafund, duke u habitur me belin aq të prerë të Lori Hoxhës, por si gjithmonë ajo zgjedh të mos replikojë!

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment