Showbiz

Rikthim me Visin? Lori Hoxha: Punët e mia mezi i dinë miqtë e mi, imagjino ju!

Lori Hoxha ka publikur një citim në story ku shprehet se as miqtë e saj më të afët nuk i dinë punët e saj e jo më të tjerët, duke hedhur dyshime mbi lajmet e rikthimit. 
Featured image of article: Rikthim me Visin? Lori Hoxha: Punët e mia mezi i dinë miqtë e mi, imagjino ju!

TIRANË-  Trashëgimtarja e Top Media Group dhe vajza e madhe e të ndjerit Dritan Hoxha, ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e ndjekësve të saj në rrjetet sociale, pas lajmit se ishte rikthyer me ish-të dashurin e saj Vis Bajraktari.

Lori Hoxha ka publikur një citim në story ku shprehet se as miqtë e saj më të afët nuk i dinë punët e saj e jo më të tjerët, duke hedhur dyshime mbi lajmet e rikthimit. 

Postimi i saj:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vetëm pak ditë më parë, dy foto të Lorit dhe Visit bënë lëmsh rrjetin për shkak të bluzës së njëjtë që të dy mbanin veshur. Bluza në fjalë, ishte veshur nga Lori Hoxha dhe postuar në rrjetet sociale, më datë 26 nëntor të vitit që lamë pas. Më pas, e njëjta bluzë u postua nga Visi, duke lënë kështu të kuptohet se dyshja mund të kishin një rikthim.

(d.a;f.m/dosja.al)

Shto Koment