Showbiz

Lori Hoxha e thotë troç: Ja gabimi që kam bërë kur isha 16 vjeç(FOTO)

Një prej fansave e ka pyetur Lorin e  “Çfarë do t’i thoje vetes në moshën 16-vjeçare?”
Featured image of article: Lori Hoxha e thotë troç: Ja gabimi që kam bërë kur isha 16 vjeç(FOTO) Lori Hoxha

TIRANË- Përmes pyetjve të bërë nga fansat  në Instagram, trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha u është përgjigjur disa prej tyre duke treguar disa sekrete që më parë nuk i dinim.

Një prej fansave e ka pyetur Lorin e  “Çfarë do t’i thoje vetes në moshën 16-vjeçare?”

E kësaj pyetje Lori i është përgjigjur pa hezitim duke terguar se çfarë gabimi ka bërë në atë kohë, që po e bezdis tani.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të mos bëj më tatuazhe është përgjigjur ajo, dhe kjo është në fakt një prej gjërave që besdis gjithmonë njerëzit pasi kalojnë moshën e adoleshencës. Nëse jeni fansa të Lorit dhe e ndiqni atë në Instagram me siguri duhet të keni parë sesa tatuazhe ka Lori në trup.

A.C/Dosja.al

Shto Koment