Showbiz

ME VIDEO: U ndanë me shumë bujë, Loredana flet për divorcin me Mozzik: S’ka pasur asnjë arsye

Mesa duket Loredana Zedi do të thyejë heshtjen për arsyen e ndarjes nga bashkëshorti i saj, reperi Mozzik. 
Featured image of article: ME VIDEO: U ndanë me shumë bujë, Loredana flet për divorcin me Mozzik: S’ka pasur asnjë arsye Loredana Zefi dhe Mozzik

KOSOVË– Reperja Loredana Zefi ka folur për herë të parë lidhur me ndarjen nga bashkëshorti i saj Mozzik me të cilin ka edhe një vajzë.

Deri më tani asnjë nuk e ka thënë arsyen e ndarjes, por mesa duket Loredana do të thyejë heshtjen gjatë intervistës ekskluzive që ka dhënë për emisionin NIN. 

“Për mua nuk ka pasur asnjë arsye për tu ndarë,”- dëgjohet duke thënë në video Loredana.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Promo: Loredana te henen ekskluzivisht ne NIN Cdo gje qe doni te sdini per te… #exclusive #tbshow #interview

A post shared by Alaudin Hamiti (@alaudinhamiti) on

Intervista e saj do të transmetohet të hënën, dhe siç duket nga promoja ajo ka rrëfyer detaje nga jeta e saj personale që nga vdekja e babait, sëmundja e nënës me kancer deri tek projektet e reja në fushën e muzikës.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment