Showbiz

Loredana Zefi pyet fansat: Më duhet një fëmijë tjetër?

Loredana Zefi, këngëtarja e cila njihet më së shumti për historinë e saj të dashurisë me reperin Mozzik ka ndarë në rrjete sociale foto që bëjnë të mëndosh se këngëtarja është në pritje të ëmbël.
Featured image of article: Loredana Zefi pyet fansat: Më duhet një fëmijë tjetër? Loredana Zefi

GJERMANI-Reperja Loredana Zefi që prej vitesh jeton e punon në Gjermani, së fundmi ka tërhequr vëmëndjen e mediave.

Këngëtarja që ishte në një lidhje me reperin e njohur Mozzik, lidhje nga e cila lindi një vogëlushe me emrin Hana, ka vendosur të trazojë sërisht ujërat.

Ndarja e tyre dhe më pas edhe ribashkimi bujshëm ka rezultuar të ketë një motiv shumë më të fortë.

Në disa story në instagram Loredana na ka bërë të gjithve të mendojmë se ajo është në  pritje të ëmbël duke shkruar: A kam nevojë për një fëmijë të dytë?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për të na kuriozuar edhe më shumë në nje foto ku shfaqet bashke me Mozzik dhe Hanën ajo ka vendosur një “emoji” në barkun e rrumbullakosur.

Kjo na bën të kuptojmë se çifti do të bëhen prind për herë të dytë.

(o.l./dosja.al)

Shto Koment