Showbiz

Nuk kanë folur kurrë për një marrëdhënie mes njëri-tjetrit/ Loredana dhe Zuna kapen “mat” në festën e të dashuruarve

Pas performancës së saj ajo ka qëndruar në zonën VIP por jo vetëm pasi reperja ishte e shoqëruar gjatë gjithë kohës me parternin e saj, Zuna.
Featured image of article: Nuk kanë folur kurrë për një marrëdhënie mes njëri-tjetrit/ Loredana dhe Zuna kapen “mat” në festën e të dashuruarve Loredana dhe Zuna

GJERMANI– Reperja e njohur Loredana Zefi, mbrëmjen e kaluar ka qenë e ftuar për të performuar në një lokalin e natës Die Insel Hamburg në Gjermani, i cili organizoi një festë për të dashuruarit. Pas performancës së saj ajo ka qëndruar në zonën VIP por jo vetëm pasi reperja ishte e shoqëruar gjatë gjithë kohës me parternin e saj, Zuna.

Postimi i Loredanes

Në një instastory të publikuar nga Loredana ai shfaqet pas saj teksa qëndrojnë në të njëjtën tavolinë duke shijuar mbrëmjen. Por jo vetëm Loredana por edhe Reperi ka postuar një foto ku ka treguar vendodhjen e tij e cila ishte e njëjta me të Loredanës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Zunes

Çifti po shijon prej disa muajsh romancën e re, mirëpo asnjëri prej tyre nuk ka preferuar të flasë ende në publik për marrëdhënien.

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment