Politike

‘Loku 35!’/ Presidenti “dekreton” festën për ditëlindjen e shokut të ngushtë, pozon me Bes Kallakun dhe Ijen e tij

VIDEO
Në fotot e shpërndara nga Meta, në njërën po 'rrok' grushtet me aktorin, ndërsa tek tjera pozon edhe me gjyshen e Besit, Ijen.
Featured image of article: ‘Loku 35!’/ Presidenti “dekreton” festën për ditëlindjen e shokut të ngushtë, pozon me Bes Kallakun dhe Ijen e tij Bes Kallaku dhe Ilir Meta

TIRANË– Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku feston sot ditëlindjen e tij të 35-të, ku edhe ka ftuar që t’i bashkohet festës së tij presidenti i vendit, Ilir Meta. Ky i fundit ka shpërndarë fotot nga festa, e cila është zhvilluar me një tematikë të veçantë: fshatin.

Në fotot e shpërndara nga Meta, në njërën po ‘rrok’ grushtet me aktorin, ndërsa tek tjera pozon edhe me gjyshen e Besit, Ijen.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

 

Duke marrë parasysh rritjen e numrit të të infektuarve nga koornavirusi, qeveria ndërmorri disa masa kufizuese duke ndaluar edhe grumbullimet dhe festat familjare, të cilat konsiderohen si një prej vendeve që janë kthyer në vatra infeksioni. Mesa duket ky rregull nuk është përfillur nga aktori dhe të ftuarit e tij.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment