Sport

Lojtarët dhe stafi i Kombëtares marrin përgjigjet e tamponëve, zyra e shtypit në FSHF bën me dije se…

Memolla e Ismailaj kanë ardhur të dëmtuar në grumbullim dhe pas testeve mjekësore u konkludua se nuk mundën të rikuperohen. Ndërsa Ramadani ka pësuar një demtim në stërvitje
Featured image of article: Lojtarët dhe stafi i Kombëtares marrin përgjigjet e tamponëve, zyra e shtypit në FSHF bën me dije se… Kombëtarja e Shqipërisë

SHQIPËRI-Skuadra dhe i gjithë delegacioni kanë marrë sot përgjigjet e tamponëve të kryer një ditë më para dhe të gjithë kanë rezultuar negativ.Zyra e shtypit në FSHF bën me dije se nuk do të udhetojnë me ekipin lojtarët Hysen Memolla, Ylber Ramadani dhe Ardian Ismailaj.

Memolla e Ismailaj kanë ardhur të dëmtuar në grumbullim dhe pas testeve mjekësore u konkludua se nuk mundën të rikuperohen. Ndërsa Ramadani ka pësuar një demtim në stërvitje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Të tre këta lojtarë do të qëndrojnë në Shqipëri e do vazhdojnë terapi dhe stërvitje në mënyrë të diferencuar në mënyrë që të mund të rikuperohen për ndeshjen e dytë kundër Lituanisë.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment