Politike

Lodhen komisionerët, ndërpritet procesi i votimit tek pallati i sportit në Tiranë

Mësohet se procesi do të rifilloj sërish në orën 11:00.
Featured image of article: Lodhen komisionerët, ndërpritet procesi i votimit tek pallati i sportit në Tiranë Qendra e votimit

TIRANË– Tek pallati i sportit KZAZ 84 dhe 86 është pezulluar procesi i votimit. Mësohet se shkak për pezullimin është bërë lodhja e komisionerëve.

Mësohet se procesi do të rifilloj sërish në orën 11:00.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

HAP PAS HAPI/ Numërohen mbi 27% e kutive në vend! PS-ja ngjyros treçerekun e Shqipërisë, PD-LSI prijnë në Veri, Tom Doshi ‘lëshon karrigen’ në mënyrë të papritur: KQZ të më zëvendësojë

(a.b)/dosja.al

Shto Koment