Aktualitet

Llampa, aspiratorë dhe filtra ajrimi/ Dalin PAMJET nga brenda laboratorit të drogës në Gjormë, si ishte planifikuar gjithçka për të rritur 205 bimë

VIDEO
Siç duket brenda magazinës, kati i dytë i së cilës ishte shndërruar në një “kopshët”, i kishin vendosur llampa, aspiratorë dhe filtra ajrimi. Kështu brenda magazinës po rriteshin 205 bimë kanabisi.
Featured image of article: Llampa, aspiratorë dhe filtra ajrimi/ Dalin PAMJET nga brenda laboratorit të drogës në Gjormë, si ishte planifikuar gjithçka për të rritur 205 bimë Pamje nga laboratori

KURBIN- Dalin pamjet e para nga magazina e laboratorit të kanabisit, i cili u zbulua nga Polici e Shtetit gjatë operacionit “Gjormë 2021”. Siç duket brenda magazinës, kati i dytë i së cilës ishte shndërruar në një “kopshët”, i kishin vendosur llampa, aspiratorë dhe filtra ajrimi. Kështu brenda magazinës po rriteshin 205 bimë kanabisi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Fermën e bagëtive buzë rrugës e kthyen në laborator kanabisi, shpallet në kërkim drejtori i Kadastrës në Kurbin! Arrestohet një 24-vjeçar, në banesë kishte fshehur pushkë me dylbi (PAMJE NGA LABORATORI)

(K.M/DOSJA.AL)

Shto Koment