Showbiz

Linjat seksi që çdo femër do i dëshironte, Ledina Çelo zhvishet sërish në Dubai, tregon format tërheqëse (FOTO)

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në intstagram, ku duket mjaft tërheqëse dhe me forma seksi.
Featured image of article: Linjat seksi që çdo femër do i dëshironte, Ledina Çelo zhvishet sërish në Dubai, tregon format tërheqëse (FOTO) Ledina Çelo

DUBAI- Këngëtarja e njohur Ledina Çelo ndodhet në Dubai për të kaluar pushimet me familjen e saj. Edhe pse është nënë e dy fëmijëve, këngëtarja ka linja që çdo femër do t’i dëshironte.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në intstagram, ku duket mjaft tërheqëse dhe me forma seksi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Prej disa vitesh ajo është e martuar me Naim Kabashin, ish-kampionin shqiptar nga Kosova të kick box-it, me të cilin tani jeton në Gjermani.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment