Showbiz

Linda Halimi ka reaguar pas komentit të rëndë: Ik moj k**vë, familje vari K**in

Linda Halimi ka bërë publike disa komente të shkruara në profilin e saj dhe ka një replikë!
Featured image of article: Linda Halimi ka reaguar pas komentit të rëndë: Ik moj k**vë, familje vari K**in Këngëtarja, Linda Halimi.

Prej pak kohësh, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë dhe ndau lajmin me publikun. Që pas lindjes ajo është bërë aktive në rrjete sociale dhe ndan detaje nga jeta e saj. Vetëm para pak ditësh postoi foton e ëmbël të vajzës së saj, Kaimana dhe media rozë u mbush me profilin e të voglës.

Por, një koment në rrjete sociale nuk i ka pëlqyer këngëtares, e cila ka reaguar në InstaStory.

“A u gëzua babai jot”,-shkruan ndjekësja në Instagram.

Me siguri ky koment tendencioz e ka mërzitur këngëtaren e cila i ka replikuar duke etiketuar dhe babain e saj.

“Në fakt shumë! Pse nuk e pyet personalisht meqe pot ë intereson kaq shumë.”-shkruan Linda Halimi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë ndjekësja i ka kaluar limitet në sharje të rëndomta e ofendime:            

“Haha ik moj k*rvë me gjithë familjen vari k**in që ke”.   

Megjithatë pas këtij komenti, Linda Halimi ka ndarë foton në historikun e Instagramit ku shkruan: Situatë e rëndë kjo!

Postimi i këngëtares, Linda Halimi.

(R.L/Dosja.al)              

 

Shto Koment