Aktualitet

Manifestimi i Metës/ Neritan Liçaj: Sot nis pranvera kuq e zi (VD)

Liçaj tha se ky është një manifestim mbarëkombëtar dhe nga sot do të nisë pranvera kuq e zi.
Featured image of article: Manifestimi i Metës/ Neritan Liçaj: Sot nis pranvera kuq e zi (VD) Pamje nga protesta

TIRANË- Aktori Neritan Liçaj ka mbajtur sot një fjalë para qytetarëve që kanë ardhur në manifestimin e thirrur nga Presidenti Ilir Meta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Liçaj tha se ky është një maniferstim mbarëkombëtar dhe nga sot do të nisë pranvera kuq e zi. “Ky është një manifestim madhështor kundër grushtit të shtetit dhe sot niset pranvera kuq e zi”, tha Liçaj.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment