Aktualitet

ME VIDEO/ Pamje të DHUNSHME nga Librazhdi, policët godasin me grushte e shkelma qytetarin, i riu mbahet në shtyllë por efektivët e fusin në mes

Videoja është publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha dhe sipas postimit, ngjarja e dhunshme ka ndodhur në Librazhd. Siç shihet edhe në video efektivët kapin nga krahu të riun dhe e godasin me grushte e shkelma.
Featured image of article: ME VIDEO/ Pamje të DHUNSHME nga Librazhdi, policët godasin me grushte e shkelma qytetarin, i riu mbahet në shtyllë por efektivët e fusin në mes Foto nga ngjarja
Përditësuar:

LIBRAZHD– Dy efektivë policie kanë dhunuar dhe goditur me grushte e shkelma një qytetar. Videoja është publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha dhe sipas postimit, ngjarja e dhunshme ka ndodhur në Librazhd. Siç shihet edhe në video efektivët kapin nga krahu të riun dhe e godasin me grushte e shkelma.

Ndërsa qytetari tenton të mbahet tek një shtyllë aty pranë. Më pas dy efektivët e fusin në mes dhe fillojnë ta godasin sërish.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shikoni se si godet qytetarin ne mes te qytetit te Librazhdit narkorimineli Kalemi, mik i ngushte i Taulant Bego Yaris. Denoj me ashpersine me te madhe dhunen banditeske te narkohorrave me uniforme! Sb,”- shkruan Berisha krahas videos.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment