Aktualitet

‘Maskat’ grabisin marketin në Librazhd, përveç lekëve në arkë marrin edhe…

Autorët e identifikuar me inicialet: A.K., dhe B.Q., kanë vjedhur rreth 55 000 lekë dhe disa steka me cigare të markave të ndryshme.
Featured image of article: ‘Maskat’ grabisin marketin në Librazhd, përveç lekëve në arkë marrin edhe… Foto ilustruese

LIBRAZHD– Dy persona kanë grabitur gjatë natës një market të zonës. Autorët e identifikuar me inicialet: A.K., dhe B.Q., kanë vjedhur rreth 55 000 lekë dhe disa steka me cigare të markave të ndryshme.

Ndërkohë që Policia vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Njoftimi i policisë:

Gjatë natës në qytetin e  Librazhdit, në marketin në pronësi të shtetasve A.K., dhe B.Q.,  persona ende të paidentifikuar ka vjedhur  rreth 55 000 lekë dhe  steka me cigare të markave të ndryshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan,  për veprime të mëtejshme.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment