Virale

Lëpiu akulloren në supermarket dhe e futi sërish në frigorifer, gruaja rrezikon 20 vite burg (VD)

Një grua rrezikon 20 vite burg pasi lëpiu një akullore në supermarket dhe e rifuti në frigorifer.
Featured image of article: Lëpiu akulloren në supermarket dhe e futi sërish në frigorifer, gruaja rrezikon 20 vite burg (VD) Pamje nga videoja

SHBA– Një grua rrezikon 20 vite burg pasi filmoi veten duke lëpirë një akullore në supermarket dhe e ktheu më pas në frigorifer.

Videoja u bë virale, aq sa ra në duart e policisë e cila nisi menjëherë kërkimet për të identifikuar identitetin e saj dhe të personit që filmoi videon.

Pas videos supermarketi njoftoi se i kishte hequr të gjitha akulloret e markës që ishte shfaqur në video edhe pse e kishin gjetur tasin e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tashmë mbi gruan rëndon akuza për dëmtimin e një produkti të konsumatorëve mund të dënohet me 20 vite burg.

Marrë nga Buzzfeed

(k.m/dosja.al)

Shto Koment