Aktualitet

Lëkundjet shkaktojnë panik, qytetarët ‘braktisin’ banesat e dalin në rrugë

Shumë prej tyre kanë dalë nga banesat deri në qetësimin e situtatës.
Featured image of article: Lëkundjet shkaktojnë panik, qytetarët ‘braktisin’ banesat e dalin në rrugë Persona në rrugë

Lëkundja e tokës ka shkaktuar frikë dhe ankth tek banorët në Tiranë dhe jo vetëm. Shumë prej tyre kanë dalë nga banesat deri në qetësimin e situtatës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m./dosja.al)

Shto Koment