Aktualitet

Lëkundet Tirana, tërmet i fuqishëm godet gjatë natës kryeqytetin

Epiqendra ka qenë 15 kilometër në Jug të Tiranës dhe nuk ka raportime për dëme.
Featured image of article: Lëkundet Tirana, tërmet i fuqishëm godet gjatë natës kryeqytetin Tërmeti në Tiranë

TIRANË- Një tërmet ka rënë gjatë natës në afërsi të Tiranës, duke sjellë panik tek banorët e zonës. Sipas IGJEUM mësohet se lukundjet sizmike janë ndjerë rreth orës 2 të mëngjesit dhe ka pasur një magnitutë 2.9 ballë.

Epiqendra ka qenë 15 kilometër në Jug të Tiranës dhe nuk ka raportime për dëme.

Të dhënat e tërmetit

Data: 14/06/2019

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ora: 01:58:32

M=2.9

Thellësia: 9 KM

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment