Aktualitet

Lëkundet nuk pushojnë as natën, tjetër tërmet 6 ballë

Sipas agjensive të huaja lëkundjet e fuqishme mund të kenë shkaktuar dëme.
Featured image of article: Lëkundet nuk pushojnë as natën, tjetër tërmet 6 ballë Foto ilustruese

TIRANË– Tjetër tërmet ka rënë pak minuta më parë. Lëkundjet kanë qënë të forta duke shënuar magnitudë 4.4 rihter dhe me intensitet 6 ballë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sipas agjensive të huaja lëkundjet e fuqishme mund të kenë shkaktuar dëme.

Të dhëna mbi tërmetin

Shto Koment