Showbiz

Lei Kraja dështon me photoshop, poston foton seksi nga Turqia por modifikon të pasmet

FOTO
Mirëpo mesa duket Lei nuk i ka rezistuar dot një modifikimi të vogël me photoshop, ku ka ngushtuar pak pjesën e vitheve dhe të kofshës.
Featured image of article: Lei Kraja dështon me photoshop, poston foton seksi nga Turqia por modifikon të pasmet Lei Kraja

TURQI– Moderatorja Lei Kraja ka vendosur të marrë disa ditë pushimi në Turqi së bashku me mikeshën e saj balerinën Adel Lami.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, me shoqen e saj, teksa nuk kanë nguruar të na tregojnë dhe trupin e tyre. Vajzat kanë zgjedhur bikini të ngjashme dhe sigurisht nuk mund të mungonin disa foto seksi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mirëpo mesa duket Lei nuk i ka rezistuar dot një modifikimi të vogël me photoshop, ku ka ngushtuar pak pjesën e vitheve dhe të kofshës.

Lei Kraja

Në foto dallohet qartë shtrembërimi i pjesës së çadrës, ngjitur me kofshën e moderatores.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment