Showbiz

Ledri Vula po përgatitet për ardhjen në jetë të vajzës së tij, emri që do i vendosin. A do të bëjë dasëm me Sara Hoxhën? Reperi: Do doja të martohesha në…

Reperi është shprehur se një dasëm do e bëjnë pasi dëshira më e madhe është e prindërve të tyre. Ai dhe Sara nuk e kanë me shumë dëshirë por familja më shumë se ata.
Featured image of article: Ledri Vula po përgatitet për ardhjen në jetë të vajzës së tij, emri që do i vendosin. A do të bëjë dasëm me Sara Hoxhën? Reperi: Do doja të martohesha në… Ledri Vula dhe Sara Hoxha

KOSOVE– Ledri Vula ka folur hapur në lidhje me shtatzaninë e partneres së tij, Sara Hoxhës, planet për dasmën si dhe për emrin e vajzës që pritet të vijë në jetë.

Teksa ka qënë i ftuar në emisionin ‘E diela Shqiptare’ reperi është shprehur se një dasëm do e bëjnë pasi dëshira më e madhe është e prindërve të tyre. Ai dhe Sara nuk e kanë me shumë dëshirë por familja më shumë se ata.

Me dëshirë po, do kemi dasmë. Babi ka qejf, jam veç një djalë, një fëmijë, por nuk e di. Sara nuk e ka me shumë qejf. Më shumë ka qejf familja se ne. Në dasmën time dua të kem shokët, familja po e po, ama dasmën e bëjnë shokët. Do doja të martoheshim në plazh.”- ka treguar Ledri.

Do thoni ju si e ka kuptuar Ledri që Sara është e duhura, reperi e tha trocc. Koha është ajo që i tregon të gjitha.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E kuptova me kalimin e kohës. Kur gjen mirëkuptimin, kompromisin, kalon një kohë dhe nuk të hiqet dashuria.”- u shpreh ai.

Më tej Ledri tregoi se ende s’kanë zgjedhur një emër për bebushen, por deri në fund të muajit do ta kenë një ide të qartë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment