Showbiz

“Fëmijë bëhuni të mirë”/ Ledri Vula suprizon vogëlushen pas dëshirës që kishte për babagjyshin (FOTO)

Kështu ka qenë dhe rasti i vogëlushes nga Kosova, e cila ka kërkuar nga babagjyshi që këtë vit të takojë  Ledri Vulën, pasi ishte fansja e tij.
Featured image of article: “Fëmijë bëhuni të mirë”/ Ledri Vula suprizon vogëlushen pas dëshirës që kishte për babagjyshin (FOTO) Ledri Vula

KOSOV- Fëmijët gjatë vitit mundohen të jenë sa më të mirë dhe të sjellshëm që në prag të Krishtlindjeve të kërkojnë nga babagjyshi dhuratat që ata duan.

Kështu ka qenë dhe rasti i vogëlushes nga Kosova, e cila ka kërkuar nga babagjyshi që këtë vit të takojë  Ledri Vulën, pasi ishte fansja e tij. Me sa duket dëshira e vogëlushes është realizuar, pasi reperi e ka suprizuar vogëlushen.

 

View this post on Instagram

 

Kids be good. All the wishes will come true. ❤️

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

“Fëmijë bëhuni të mirë. Të gjitha dëshirat do të realizohen”, ka shkruar Vula në foton e publikuar me vajzën bukuroshe.

M.P/Dosja.al

 

Shto Koment