Showbiz

Ledri publikon foton që nuk i pëlqen Sarës, reperi ‘kërcënohet’ publikisht nga partnerja: Mbaje mend po nuk…

FOTO
Sara ka ndarë ditën e sotme disa video në ‘Instastory’, duke treguar atmosferën e krijuar mes pijeve dhe muzikës, ndërsa Ledri ka publikuar një foto së bashku me të.
Featured image of article: Ledri publikon foton që nuk i pëlqen Sarës, reperi ‘kërcënohet’ publikisht nga partnerja: Mbaje mend po nuk… Ledri Vula, Sara Hoxha

ULQIN– Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha duket se po shijojnë ditët e fundit në mes të detit me temperaturat e larta.
Dyshja janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku shpesh ndajnë shpesh momente pranë njëri-tjetrit.

Sara ka ndarë ditën e sotme disa video në ‘Instastory’, duke treguar atmosferën e krijuar mes pijeve dhe muzikës, ndërsa Ledri ka publikuar një foto së bashku me të.

“Nuk po ma ndjen që nuk po të pëlqen si ke dalë”, ka shkruar reperi krah fotos ku shfaqet me të dashurën e tij të zemrës në jaht. Ajo çfarë bie tjetër në sy është barku i rrumbullakosur i Sarës, i cili rritet dita ditës.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

“Mbaje mend po nuk ta ktheva”, ka komentuar Hoxha poshtë postimit të Ledrit.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment