Showbiz

Ledri dhe Sara po shijojnë pushimet në Brezovicë, ndërkohë që tregojnë një detaji të veçantë: Ne të tre

Pas disa javëve pushimë në Ulqin ku kanë zbuluar se janë në pritje të ëmbël, çifti kanë zgjedhur që të kalojnë disa ditë në Brezovic.
Featured image of article: Ledri dhe Sara po shijojnë pushimet në Brezovicë, ndërkohë që tregojnë një detaji të veçantë: Ne të tre Ledri Vula, Sara Hoxha

BREZOVICË- Reperi Ledri Vula po kalon pushimet së bashku më partneren e tij, Sara Hoxhën. Pas disa javëve pushimë në Ulqin ku kanë zbuluar se janë në pritje të ëmbël, çifti kanë zgjedhur që të kalojnë disa ditë në Brezovic.

Ledri ka ndarë momente nga pushimet e tyre, së bashku me fansat në rrjetin social Instagram. Në një nga imazhet që hodhi në Instastory ai ka shkruar “Vetëm ne të tre” duke lënë të nenkuptohet se dyshja mezi po e presin momentin e ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të parë.

Postimi i Ledrit

Ndërsa Sara në një postim të saj në Instastory ka hedhur një foto të partnerit ku duket shumë serioz dhe i veshur me hoodie të bardhë dhe me syze, ku u ka drejtuar një pyetje fansave: Nga thoni ju dallon njeriu i malit ?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Sarës

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një nga çiftet e Showbizit më të dashura të momentit nga fansat.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment