ShowbizTelevizion

Ledion Liço emërohet drejtor i Top Albania Radio

Këtë herë ai është emëruar drejtori i Top Albania Radios. Lajmi është konfirmuar nga Ledioni në intervisën “Who”.
Featured image of article: Ledion Liço emërohet drejtor i Top Albania Radio Ledion Liço

TIRANË– Moderatori i njohur Ledion Liço, rikthehet sërisht në vëmendjen e mediave, pas një shkëputje të gjatë nga televizioni.

Këtë herë ai është emëruar drejtori i Top Albania Radios. Lajmi është konfirmuar nga Ledioni në intervisën “Who”.

Ndërkohë që dhe presidentja e Top- Medias, Vjollca Hoxha ka prezantuar sot zyrtarisht drejtuesin e radios, Liçon, i cili është i martuar edhe me një nga vajzat e familjes, Sarën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ledio Liço ka qenë drejtues i disa programeve televizive ne Top Channel si “The Voice of Albania” dhe në një edicion të “Big Brother”.

(k.a. dosja.al)

Shto Koment