Showbiz

“Lart…lart”/ Siç nuk e keni parë kurrë! Spiropali i futet kërcimit dhe ‘tërbon’ të rinjtë, koreografi e mbështjell për beli dhe e përkul

VIDEO
Ajo është futur në një sallë ku bëhen kurse për kërcime të ndryshme dhe ka kërcyer me koreografin. Videon e momentit e ka postuar vetë ministrja në profiling e saj në Instagram.
Featured image of article: “Lart…lart”/ Siç nuk e keni parë kurrë! Spiropali i futet kërcimit dhe ‘tërbon’ të rinjtë, koreografi e mbështjell për beli dhe e përkul Ministrja Elisa Spiroapli duke kërcyer

TIRANË– Ministrja Elisa Spiroapli ka dhënë një shfaqej krejt ndryshe nga ç’jemi mësur ta shohim.

Ajo është futur në një sallë ku bëhen kurse për kërcime të ndryshme dhe ka kërcyer me koreografin. Videon e momentit e ka postuar vetë ministrja në profiling e saj në Instagram.

“Hajde më mësoni një gjë mua tani…lart lart…,”- dëgjohet të thotë Spiropali dhe vijon të kërcejë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në një moment, korografi në video e mbështjell për beli dhe e përkul.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment