Showbiz

Largohet nga televizioni, Albana Osmani nis punën me projektin e ri

Albana Osmani, prezantuesja e njohur e 'Top Channel' ka marrë vendimin për t'u larguar përfundimisht nga televizioni për t'ju pëkushtuar totalisht një sipërmarrjeje të re.
Featured image of article: Largohet nga televizioni, Albana Osmani nis punën me projektin e ri Albana Osmani me mikeshat e nismës 'You are a Sunflower.'

Ky projekt i ri nuk është organizata jofitimprurëse “You are a sunfloëer”, e zgjeruar tashmë edhe në kufijtë jashtë Shqipërisë, por është një nga punët e para të Albana Osmanit, radio. Gjatë ditës së sotme ajo ka bërë disa postime në profilin e Instagram, duke shkruar edhe  sloganin “O1 Turn on your life” dhe imazhin e radios.

Burime të “RevistaWho.Com” kanë zbuluar se bëhet fjalë për një projekt tërësisht të ri dhe personal i Albanës. Siç bëhet e ditur moderatorja ka vendosur të krijojë një radio të re, “O1Radio”, e cila do të jetë ‘online’. Ende nuk dihet se kur do të nisin transmetimet e para, por nga postimet e Albanës në rrjete sociale kuptohet se ka nisur testimi i saj.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

O1 #test #test #1 #2 #3 #prova 😝 O e madhe e shtypit, dhe numri 1. #turnONyourlife 📻

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

Postimi i Albana Osmanit në Instagram.

L.K/Dosja.al

Shto Koment