Aktualitet

Klodiana Lala jep detaje për vrasjen në Laç: 21-vjeçari Tusha kishte dy ditë që kishte dalë nga burgu

Klodiana Lala është shprehur se një prej të dyshuarve kryesorë të vrasjes, 21-vjeçari Kreshnik Tusha kishte pak ditë që ishte liruar nga burgu.
Featured image of article: Klodiana Lala jep detaje për vrasjen në Laç: 21-vjeçari Tusha kishte dy ditë që kishte dalë nga burgu Klodiana Lala

TIRANË- Gazetarja Klodiana Lala ka dhënë sot në emisionin “Opinion” detaje rreth ekzekutimit të Paulin Markut dhe Bujar Likës mbrëmjen e së shtunës në Laç.

Lala është shprehur se një prej të dyshuarve kryesorë të vrasjes, 21-vjeçari Kreshnik Tusha kishte pak ditë që ishte liruar nga burgu.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kreshnik Tusha i plagosur i cili kishte 2 ditë që kishte dalë nga burgu. Dyshohet se është një nga atentatorët. Ai pretendon se nuk ka lidhje me ngjarjen. Ai pretendon se e kanë qëlluar në hyrje të banesës.”

(k.m/dosja.al)

Shto Koment