Showbiz

Lakuriq me poza seksi nën rrjetën e zezë, Vildane Zeneli më e ‘nxehtë’ se kurrë (FOTO+VIDEO)

Këtë herë ajo ka realizuar një set fotografimk me një veshje që i nxjerr në pah gjithçka.
Featured image of article: Lakuriq me poza seksi nën rrjetën e zezë, Vildane Zeneli më e ‘nxehtë’ se kurrë (FOTO+VIDEO) Vildane Zeneli

TIRANË- Vildane Zeneli është një prej modeleve që tërheq gjithmonë vëmendjen me daljet e saj dhe  postimet që bën në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka realizuar një set fotografimk me një veshje që i nxjerr në pah gjithcka.

Përveç bikinit minimaliste që ka veshur  sipër ka hedhur një rrjetë të zezë transparente që e bën edhe më provokuese.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

New song coming soon with @cruzer___ the Very sexy @vildanezeneli @blairberisha @helenyarmak

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on


Seti fotografik është realizuar nga fotografi i suksesshëm shqiptar, Fadil Berisha i cili i ka publikuar në llogarinë e tij të Instagramit disa foto të Vildanes .

A.C/Dosja.al

Shto Koment