Showbiz

“Lajthit” Dorina Mema: Qeni im flet

VIDEO
Dorina Mema ka treguar se qenushi i saj mundet të flasë.
Featured image of article: “Lajthit” Dorina Mema: Qeni im flet Dorina Mema

TIRANË- Dorina Mema ka dhënë ditën e sotme një deklaratë të papritur në lidhje me qenushin e saj Boo.

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” Dorina ka zbuluar në studio se qenushi i saj mundet të flasë. Modelja e fitnessit ka treguar një rast kur ka qenë në banjo dhe sipas saj Boo e ka thërritur.

Të gjithë personazhet që më ndjekin dhe më bëjnë repost më thonë që ky qen kupton. Dhe njerëzit që kam follow, janë njerëzit e mi që kam tek rrjeti i Instagramit, më thonë ky qen është magjik. Kemi parë kemi rritur po jo si ky. Unë kam rritur 5 qen po jo si ky. Ka filluar dhe flet. Bej makeupin në banjo, vonohem dhe vjen më thërret nga dera, me të vetën nxjerr zë. Flet, flet me buzë”– është shprehur Dorina.

Madje për ta bërë më të besueshme ajo u përpoq që ta bënte qenin e saj të fliste duke e filmuar.

”Fol, po fol se do të bëj një video, fol. Ka turp”- i drejtohet Dorina qenushit të saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on(A.B)/Dosja.al

Shto Koment